İstanbul Eca kombi servisi

444 9 531

Eca kombi arıza durumları

Teknik destek

Eca kombi arıza durumları

Eca Kombi Arıza Durumları

Kombi Arıza durumalrı Hem suyunuzu ısıtan hem de evinizi ısıtan kombiler yıl içerisindeki ısınma veya sıcak suyu kullanma gibi ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Kombiler elektronik bir beyaz eşyadır ve su yardımıyla basınç prensibiyle çalışarak tüm evinizi ısıtmayı sağlamaktadır. Bu şekilde evinizin her odasından geçen borular yardımıyla taşınan doğalgazı taşıma cihazı olarak kullanılan kombiler aynı zamanda suyunuzu da ısıtmaktadır. Her elektronik eşyada olduğu gibi kombiler de bakım ve onarım isteyen cihazlardır. Özellikle yıllık bakımını yapan kombi arıza servisinden gelecek olan profesyonel çalışanımız cihazın genel durumunu gözden geçirerek olan veya olabilecek hasarları gidermeye çalışmaktadır.

Cihazınızın bakımı sırasında eğer ciddi bir arıza tespit edilmiş ise kış aylarının soğuklarından korunmanız için bir an önce bakımını ve onarımını yaparak kışa hazırlığınızı da tamamlamış olursunuz. Kombi arızaları ayrıca yıllık bakımın önemli olmasındaki diğer bir husus ise kombinizdeki herhangi küçük bir hasar tespit edilmediğinde bu hasarın daha büyük problemlere yol açmasını engelleyerek erken yoldan onarımını yapan kombi arıza servisi sizi daha büyük masraflardan kurtarmış olur.

Eca Kombi Arıza durumları ve Onarımı

Kombi arıza, kombilerde küçük veya büyük bazı problemler oluşmaktadır ve bu da sizin ısınmanızı veya suyunuzun ısınmasını engelleyebilmektedir. Bu kombi arızaları arasında ise en sık görülenler; kombinin fan motorunun bozulması nedeniyle gürültü yapması, kombinin fazla su doldurulmasıyla veya basıncın düşmesiyle su kaçırması, kombinin boruların temizlenmemesinden dolayı petekleri ısıtmaması gibi sebeplerdir. Tüm bu sebepleri ortadan kaldıracak yer ise hiç şüphesiz kombi firmanızın yetkili servisleridir.

Türkiye’nin dört bir tarafında açmış olduğu kombi servisleriyle kombilerinizin en kaliteli ve en doğru şekilde bakım onarımını üstlenen kombi arıza servisi sayesinde kombileriniz bozulsa dahi tamir edildikten sonra aynı kalitede çalışmaya devam edecektir. Çünkü yapılması gereken parça değişimlerini tamamen orijinal parçalarla gerçekleştiren yetkili servis, kalitenin devamlı sürmesini sağlamaktadır

eca-kombiservisi

Bir cevap yazın

444 9 531