İstanbul Eca kombi servisi

444 9 531

Eca Kombi Bakımı

Eca kombi bakımı her yıl periyodik olarak yapılması gereken işlemlerin en önemlisi haline gelmiştir. Kombinizin tehlikeli duruma gelmemesini önlemek adına bu işlem tarafımızdan yapılmaktadır. Eca kombi bakım periyodik bakımda genel kontrolleri sağlanır bozulmuş ve bozulma eğiliminde olan parçaların kontrolleri yapılır ve size bilgisi verilir. Teknik servis çalışanlarımızın genellikle arızayı o anda çözümleyebileceği parçalar çoğunlukla aracımızda bulunmakta olup siz değerli müşterilerimizin problemlerini en hızlı şekilde nihayete erdirmektedir. Kullanılan yedek parçalar orijinal olup 1 yıl firmamızın garantisi kapsamındadır.

eca kombi bakımı

Eca Kombi Bakım Servisi

Kombinizin çalışma sistemi olarak doğal gaz elektrik ve su birbirine ters karışımlarla çalışmaktadır. Eca kombi bakım ihmal edildiğinde bunlardan birinin diğerine karışma durumunda çok büyük tehlikeler söz konusudur. Eca kombi bakımı cihazın temizliği ve kontrolleri yapılması demektir. Eca kombi bakımı her yıl periyodik olarak yapılmalıdır. Bakım yapılmadığı takdirde Eca kominin verimi düşecek evinizi ve sıcak suyunuzu tam anlamıyla ısıtamaz hale gelecektir. Eca kombi bakımı yapılırken her hangi bir parça değişimi yapılmamaktadır. Bakım esnasında cihaz kontrol edilirken bir problemle karşılaşıldığında size bilgisi verilir. Eca kombi bakımı yapılırken cihazın temizliği yapılır tozları alınır silinir. Hazne temizliği yapılır. Fan temizliği gerekli ise yapılır ve gerekli görüldüğünde tank basınç ayarı yapılır. Tank basıncı yapılmadığında peteklere yeterli ısı iletilmez ve tam anlamıyla petekler ısınmaz. Bunun yanı sıra petek bakımı yaptırmanız da önem arz eden bir işlemdir.

Eca Kombi Petek Bakımı

Eca kombi petek bakımı yaptırarak hem petekleri ısıtmış olursunuz hem de faturadan tasarruf etmiş olursunuz. Her kışa girmeden petek bakımınızı yaptırmanız. Faturanızda büyük oranda tasarruf etmenizi sağlar. Eca kombi bakım ve petek bakımı yaptırmak için profesyoneller harici dışarıdan gelen servis adı altında kimselere her zaman güvenmeniz. Firmamız tarafından yapılan işlemler de problemi çözdüğümüz de başka bir parçaya kesinlikle her hangi bir zarar verilmemektedir. Aynı şekilde Eca kombi bakımı ve petek bakımı yapıldığında da cihaza herhangi bir arızaya sebebiyet verme durumu söz konusu değildir.

444 9 531