İstanbul Eca kombi servisi

444 9 531

Eca Servis

Servis Talebi

Eca servis

Eca servis Kombi Bakımı

Kombi Bakımı kullanım yoğunluğu, kullanım şartları ve bölgedeki koşullara göre farklı arıza sürelerine sahiptir. Cihazların daha uzun ömürlü olarak kullanılabilmesi, kullanım sırasında daha az arıza ile karşılaşılması, ısınma konusunda sorunların yaşanmaması için periyodik olarak bakımlarının yaptırılması önerilmektedir. Yapılan Eca servis kombi bakımı sayesinde cihazınızın kullanım ömrü uzarken daha iyi performans ve kalitede çalışması sağlanarak faturalarınızın düşmesi de sağlanmaktadır. Hem daha iyi çalışma performansı alınırken hem de daha az tüketim tutarları ödenmesi de kullanıcıları memnun etmektedir.

Hangi Aralıklarla Bakım Yaptırılmalıdır?

Profesyonel çalışma ekipleri tarafından yapılmakta olan kombi bakımı yılda en az 1 defa sonbahar ya da yaz aylarının başlangıcında yapılması önerilmektedir. Kombinizin uzman kişiler tarafından 6 aylık periyodik bakımlarının yapılması ile daha konforlu bir kullanım sizlere sunulmaktadır. Periyodik bakımdan geçmekte olan kombiler yıl boyunca sizlere en az sorun ve yüksek performans sunacaktır.
Bakım işlemi için gelen kişilerin mesleki eğitimleri, bilgi birikimleri, tecrübeleri ve alanında uzman olup olmadıkları oldukça büyük önem taşımaktadır. Rastgele kişilere yapılan bakımlar sonucunda cihazlarınızda tamir edilemeyecek büyüklükte hatalar meydana gelebilir, arızalarınız süreklilik kazanabilir ya da gaz kaçakları gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle sizlere hizmet vermekte olan Eca servis kombi bakımı ekiplerimizden yardım almanız önerilmektedir.

Bakım Nasıl Yapılmalıdır?

Bakım için gelen personellerimiz öncellikle sizlere bakım sırasında neler yapacağı konusunda kısa bir bilgilendirme yapmaktadır. Daha sonra kombinizin kapağını açmadan sıcak su ve ısıtma testleri ile cihazınızın çalışma verimliliği kontrol edilmektedir. Cihazınızın tipine bağlı olarak özel testler ve temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir.
Tüm bunlar tamamlandıktan sonra cihazınızın içindeki ve tesisatınızdaki kirler temizlenmekte, gerekli basınç kontrolleri ve testler yapılmaktadır. 45-60 dakika arasında değişmekte olan periyodik bakımlar sırasında cihazın genel çalışma fonksiyonları detaylı bir şekilde kontrol edilmektedir.

 

eca-kombiservisi

Bir cevap yazın

444 9 531