İstanbul Eca kombi servisi

444 9 531

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Eca kombi servisi Türkiye genelinde en yaygın servis ağına sahip firmalardan bir tanesidir. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmasıyla öncü firmalardandır. Eca kombi servisi firma hakkımızda yapılan tüm işlemlere 1 yıl garanti vermektedir. Yaptığı iş işçilik ve yedek parçaların daima arkasında durmaktadır.

hakkımızda

Hakkımızda

Eca kombi servisimiz

Sadece Eca kombilere hizmet sunmaktadır. Kesinlikle başka marka cihazlara hizmet vermemektedir. Kullanılan yedek parçalar tamamen fabrikanın ürettiği orijinal parçalardır. Bünyemizde Yan sanayi ürün hiçbir durumda kullanılması söz konusu değildir. Yıllardır süre gelen bu marka müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Hakkımızda gerek uzman ekipleri olsun gerek çağrı merkezi çalışanları olsun gerekse güvenlik sistemleri mevcut eca kombiler olsun. Her konuda başarıya imza atmış bir firmadır. Eca kombi servisi ihtiyaçlarınızda bir telefon kadar yakınınızdayız. 444 9 531 numaralı telefonumuzdan 7/24 arayabilir servis kaydı oluşturabilirsiniz.

İstanbul Geneli hizmet hakkımızda

İstanbul genelinde mevcut gezici servis ağımız sayesinde siz değerli müşterilerimize en hızlı, en güvenilir şekilde her zaman elimizden gelenin daha fazlasını sunmak için çalışıyoruz. Eca kombi servisini aradığınızda kombi bakımı ve petek bakımı yaptırmanız da mümkündür. Eca kombi servisi firmamız garantisi sona ermiş olan kombilerinize hizmet sunmak amaçlıdır. Hakkımızda Garantili kombi için her hangi bir müdahale yapılmamaktadır. Garantisi devam eden cihazlar için randevu oluşturmadan önce mutlaka bunun bilgisi verilmelidir. Aksi halde gelen servis ekiplerimiz müdahale edemeyeceğinden dolayı tarafınıza servis ücreti yansıtılacaktır. Firmamız eca kombi servisi talebiniz doğrultusunda verdiği randevuya büyük önem göstermektedir. Adresinize intikale geçmenin akabinde mutlaka irtibat numaranızı arayıp sizden teyit almaktadır. Sizinle haberleşme gerçekleşmediği takdirde adresinize firmamız tarafından yönlendirilen eca kombi servisi ekipleri gelme durumu olmamaktadır.

Profesyonel İşçilik hakkımızda

Profesyonel çalışma prensibini en ince detaylarına kadar ön plan da tutan eca kombi servisi firmamız hitap şekliyle bile gönlünüzü fethedecektir. Eca kombi servisi dışında korsan servislere itibar etmemenizi öneriyoruz. X servisi kombinize her hangi bir müdahalede bulunduğunda garanti veremez aynı arıza tekrarladığında karşınızda muhatap alacağınız her hangi bir şirket ya da bir birey bulamama durumuyla karşılaşıp en ağır şekilde mağdur edilebilirsiniz. Bu ve bunun gibi problemlerle karşı karşıya kalmamanız adına biz sizin garantiniziz diyoruz. Güvenilirlik hakkımızda Eca kombi servisi için 444  9 531 numaralı telefonumuzu arayınız.

Firmamızın teknik servis için kullandığı tüm parçalar doğrudan fabrikadan çıkan orijinal parçalardır.vnnbvn

Değişen parçalar 1 yıl garantilidir hakkımızda

1 yıl içerisinde aynı problem ile karşı karşıya kalmanız durumunda sizden ücret talep etmeden işlem yapılır.

kombi onarımlarınız deneyimli personeller tarafından gerçekleştirilir

Ekonomik fiyatlarda güvenilir ve deneyimli personeller ile çalışmak istiyorsanız EZGİ Isıtma & Soğutma Sistemleri olarak 9 yıldır hizmetinizdeyiz.

Deneyimli ve konusunda uzman kadromuz ile ev ve iş yerlerinizde en hızlı şekilde müdahale ederek siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz..

Anında Müdahale hakkında

Arızalı cihaza en hızlı şekilde müdahale yapılır.En hızlı şekilde kullanmanız için elimizden geleni yapmaktayız

Gezici Mobil Servis Ağı

İstanbul geneli hizmet hakkımızda vermekte olup saha’da görevli araçlarımızla siz değerli müşterilerimize daha hızlı hizmet sunmaktayız

444 9 531